SDRUŽENÍ ČECHŮ Z VOLYNĚ A JEJICH PŘÁTEL

Naše akce

12.4.2021
Chystá se nová kniha "Na pozvání cara ...". I vy ji můžete podpořit
Začátkem června 2021 vyjde nová kniha z pera historičky Mgr. Dagmar Martinkové, pod názvem "NA POZVÁNÍ CARA...". Nová kniha na dvě stě padesáti stranách mapuje příběh volyňských Čechů na ruské, polské, sovětské a ukrajinské Volyni. Cílem knihy je popsat zásadní období v životě vol. Čechů a významné historické okamžiky na základě osobních vzpomínek a výpovědí, zápisů v kronikách, novinových článků v kontextu archivních dokumentů a historické literatury. Zachycuje životní osudy volyňských osobností, legionářů, příslušníků zahraničních armád atd. Kniha má bohatý dokumentační a fotografický aparát, je výsledkem dlouholeté badatelské práce historičky a naší předsedkyně spolku Mgr. Dagmar Martinkové. 

Kniha vyjde pod hlavičkou našeho spolku SČVP a tisk provede tiskárna potomků volyňských Čechů, která tiskne i náš Zpravodaj. Řada volyňských se již podílela na vzniku knihy. Třeba poskytnutím fotografií, vzpomínek a také dobrou radou. I vy všichni čtenáři Zpravodaje a další přátelé se můžete zapojit a pomoci přivést knihu na světlo a k Vám do Vaší knihovny. Jak?
1. Pošlete na účet spolku číslo: 252001907/0300 pod VS: 310531 (do poznámky uveďte Vaše jméno) částku vyšší než 510 Kč, v knize na straně poděkování bude uvedeno Vaše jméno, po vytištění knihy obdržíte jednu knihu s věnováním autorky a jednu knihu navíc zdarma. (Tato nabídka platí do 30.4.2021, kdy musí být platba na účtu spolku).

2. Pošlete na účet spolku číslo: 252001907/0300 pod VS: 310531 (do poznámky uveďte Vaše jméno) částku 300 Kč, knihu obdržíte s věnováním autorky a bez poštovného. (Tato nabídka platí jako předplatné do 31.5.2021, kdy musí být platba na účtu spolku)

Od 1.6.2021 bude kniha v prodeji za cenu 359 Kč + 85 Kč poštovné a balné!

S každou Vaší platbou je potřeba zaslat Vaší objednávku s adresou na e-mail: ekonom.scvp@seznam.cz. Zahájení rozesílání a distribuce bude od 7.6.2021
Hlavní stránka
Organizace sdružení a dokumenty
Historie sdružení
Zpravodaj
Volyňská literatura
Historie volyňských Čechů
Mapy
O spolku
Zájezdy
Tábory
Putovní výstava
Projekty
Publikace
Napsali o nás a natočili
Zajímavé odkazy
Členství
Potřebuji poradit
Kontakty